O mně

Moji klienti mě znají jako člověka, který si dokáže poradit s přípravou i těch nejkomplexnějších právních dokumentů a soudních podání. Kolegové zase jako systematika, který udrží směr i v dlouhodobém projektu. Neodradí mě mravenčí práce, časová náročnost ani složitost případu.

Do světa advokacie jsem vstoupil v roce 2016, samostatnou advokátní praxi vykonávám od roku 2020. Ve prospěch klientů aplikuju nejen své zkušenosti ze zavedených advokátních kanceláří, ale hlavně své hodnoty: věcnost, diskrétnost a pochopení.

  • Problematice svěřenských fondů jsem se začal podrobně věnovat jako jeden z prvních v České republice.
  • Mám zkušenosti z více než 70 projektů tohoto typu.
  • Ke každému svěřenskému fondu přistupuju individuálně. Klíčové je pro mě pochopení vašich potřeb, nepracuju podle šablon.
  • Sleduju světové trendy a přenáším je do českého prostředí.
  • Pravidelně publikuju odborné články.

Jak pracuju

Nejsem příznivcem velkých slov a slibů. Místo nich pátrám po podstatě, hledám souvislosti, zaměřuju se na fakta. Proto u mě případ začíná kladením otázek. Mohou jich být i desítky, abych si zajistil hluboké porozumění věci. Díky tomu umím svým klientům předestřít varianty řešení včetně objektivního posouzení pozitiv
a negativ.

Zkušeně vás budu zastupovat u soudu, rád však navrhnu dohodu o narovnání tam, kde by formalizovaný spor nebyl efektivním řešením. I to je součástí mých služeb – schopnost rozpoznat, kdy smírčí krok ušetří klientovi čas, finance a starosti.

Spolupracuji s

JUDr. Jan Krůta

notář

odkaz na web

Ing. Martin Protiva

daňový poradce

odkaz na web